Mesaj gönder
Ana sayfa

Beijing Jincheng Mining Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Pekin Jincheng Madencilik Technology Co, Ltd (JCDRILL), 20 yıldan fazla bir süredir araştırma, geliştirme ve kaya patlatma sondaj kulesi, su kuyusu sondaj kulesi, elmas karotlu sondaj kulesi, çapa sondaj kulesi üretimi konusunda uzmanlaştık. ve ilgili aksesuarlar ve sondaj hizmetleri.“JCDRILL” markamızı iyi bir pazar imajı haline getiren ileri teknolojimiz, mükemmel ekipmanımız, sıkı test imkânlarımız ve mükemmel servis ağımızla tüm müşterilerimize sürekli profesyonel sondaj çözümleri sunmaktayız, şimdi JCDRILL ürünleri iç pazarın% 50'sini oluşturuyor ve 40'tan fazla ülkeye ihracat yaptık ve Kasım 2002'de ISO9001: 2000'i aldık.

 

Şimdi, kaya patlatma sondaj kulesi, su kuyusu sondaj kulesi, elmas karotlu sondaj kulesi, çapa sondaj kulesi ve ilgili aksesuar fabrikalarımız, Ingersoll Rand ve eski Xuanhua'dan yirmi altı mühendis dahil olmak üzere 500'den fazla çalışanı ile 9625 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır Maden Makinaları şirketi, mükemmel teknolojisi ve sağlam pazar hizmeti yetenekleriyle, hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterilerin güvenini kazanmamıza yardımcı olan hem sağlam bir pazarlama sistemine hem de mükemmel bir servis destek sistemine sahibiz.Bu arada, sondaj kulesi kullanıcılarına yüksek kaliteli profesyonel hava kompresörü çözümü ve göreceli satış sonrası servis sağlayabildiğimiz Atlas Copco, Sullair, Liutech'in hareketli çift vidalı hava kompresörünün temsilcisiyiz.

 

JCDRILL, kullanıcılara yüksek kaliteli sondaj çözümleri sunmak için her zaman stratejik “Kaliteyle hayatta kalma, Krediyle geliştirme '' anlayışına odaklanacaktır.Satış sonrası hizmet sistemimizde, kesinlikle ISO-9000 serisine göre kusursuz kontrol sistemi kuruyoruz, bu sistemde teknoloji tarihi ve problem çözme çözümü ve herhangi bir bakım projesinde önleyici tedbirler sağlanacak, tüm yedek parçalar yeni olarak kullanılacaktır. Kurulum talimatları, paketleme listesi, üretici talimatı, yeterlilik ve Garanti sertifikasına sahip OEM ürünleri.

 

"Tek ekipman ve tek kasa, sonsuz hizmet, yani satış sonrası servis, ekipmanın kullanım ömrü boyunca sipariş onayından başlar.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

20 yılı aşkın bir süredir araştırma, geliştirme ve kaya patlatma sondaj kulesi, su kuyusu sondaj kulesi, elmas karot sondaj kulesi, çapa sondaj kulesi ve bağıl aksesuarları ve sondaj hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.sürekli ileri teknoloji, mükemmel ekipman, sıkı test araçları ve mükemmel hizmet ağı ile tüm müşterilerimiz için profesyonel sondaj çözümleri sunmak bizim marka "JCDRILL" pazarın iyi bir görüntü oluşturmak, şimdi, JCDRILL ürünleri iç pazarın% 50% sorumludur ve var 40'tan fazla ülkeye ihracat yaptık ve Kasım 2002'de ISO9001: 2000 ödülünü aldık.

 

CD JCDRILL, Su kuyusu sondaj kulesi, Kaya DTH Patlatma Sondaj Rig, Çapa Sondaj Rig, RC (ters sirkülasyon) Sondaj kulesi, DTH Çekiç, DTH Düğme Bit, Matkap çubuk, Kaya Delme Araçları konusunda uzmanlaşmış Çin'in en büyük üreticilerinden biridir ...

İnnovative Yenilikçi ürün ve hizmetler sayesinde JCDRILL Sondaj Makinaları, üretkenliklerini artırabilecek sürdürülebilir geliştirilmiş çözümler sunmuştur.Müşteriler ve iş ortaklarıyla yakın işbirliği sayesinde JCDRILL, üstün verimlilik hedefine ulaşmak için sürekli yenilikler yapmaktadır.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

Markalar : JCDRILL

No. Çalışanları : 250~300

Yıllık satış : 30 Million-40Million

Yıl kurulan : 1999

İhracat p.c : 50% - 60%